Pakalpojumi

Būvniecība

Stāvbūvju celtniecība no pamatiem līdz atslēgai pēc skandināvu standartiem.

Betona grīdas / Estrich tehnoloģija, industriālās grīdas

Parketa ieklāšana soli pa solim

Parketa grīdu ieklāšana un remonts

Lakotu un eļļotu parketa grīdu kopšana


Jums zem kājām ir augstas kvalitātes parkets, kura lakotā vai eļļotā virsma to ideāli pasargā no netīrumiem.

Parketa grīdas atkarībā no lietojuma ir pakļautas dažādai slodzei. Ilgstošā laika periodā uz parketa paliek lietošanas pēdas. Arī ļoti ciets parkets nav pasargāts no tā. Tādēļ mēs iesakām regulāru kopšanu.

Lai aizsargātu pret skrāpējumiem, lietojiet mēbelēm (it īpaši galdiem un krēsliem) filca paliktņus. Riteņkrēsliem izmantojiet speciālos polikarbonāta paklājiņus. Nolieciet pirms durvīm kājslauķi, jo citādi ienestās smiltis un netīrumi iedarbosies uz grīdu kā smilšpapīrs.

Iekštelpu klimats 

Nodrošiniet parketam labus klimatiskos apstākļus. 20–22 grādu istabas temperatūra un 50–65% relatīvais gaisa mitrums ne tikai uzlabos jūsu labsajūtu, bet arī radīs ideālu vidi koka grīdai. Veselīgs iekštelpu klimats saglabās parketa grīdas vērtību un pasargās to no elektrostatiskas uzlādes. Protams, telpas ir ne tikai jāapkurina, bet arī regulāri jāvēdina, īpaši jaunās mājās palielināta mitruma dēļ, kas nāk no vēl neizžuvušām sienām un grīdu pārsegumiem. Šādos gadījumos īslaicīgi var būt nepieciešams gaisa mitruma savācējs. 


Grīdas apkure 

Parketa grīda un grīdas apsilde – vai tās ir savienojamas lietas? Pieredze to iesaka, un tam pat ir dažas priekšrocības. Ja tā ir pareizi lietota, tad telpās, kas tiek apkurinātas ar grīdas apsildi, ir stabilāks klimats nekā telpās, kas tiek apkurinātas ar radiatoriem. Trīsslāņu parketa siltuma caurlaidības pretestība ir neliela. Tātad siltuma caurlaidība netiek kavēta. Tādējādi parketa grīdas un grīdas apsildes ir labs risinājums. Protams, jums jārēķinās ar faktu, ka tādas koksnes kā dižskabārdis, osis un kļava vienmēr ātrāk reaģē uz straujām mitruma izmaiņām nekā, piemēram, cietais ozolkoks. Tādēļ, lūdzu, ievērojiet iepriekšminētos veselīga iekštelpu klimata rādītājus! Ja tie strikti turas šajās robežās, tas garantē ilgu parketa grīdas noturību. Mēs iesakām pielīmēt parketa grīdu, ja tiek izmantota grīdas apsilde.

Lakotas parketa grīdas 


Tīrīšana 

Ikdienas tīrīšanai mājas apstākļos ir pietiekami uzkopt grīdu ar mitru lupatu vai vienkārši izsūkt ar putekļu sūcēju. Ļoti netīrām grīdām jāpievieno speciāli (Cleaner) tīrītāji. Nekad pārlieku neslapiniet jūsu parketa grīdu, jo tas var izraisīt koka piebriešanu.

Aizsardzība

Ir speciāli produkti, kas paredzēti lakotu parketa un koka grīdu kopšanai un aizsardzībai. Tās atjauno vecu un padilušu laku, aizsargā to un piedod nelielu spīdumu, kā arī veido mitrumatgrūdošu virsmu. Pirms lietošanas grīdai ir jābūt tīrai, uz tās nedrīkst būt vasks vai kāds cits pārklājums kā tikai laka.

Eļļotas parketa grīdas 

Ikdienas tīrīšanai mājas apstākļos ir pietiekami uzkopt grīdu ar mitru lupatu vai vienkārši izsūkt ar putekļu sūcēju. Gadījumā, ja grīda ir netīra un to nepieciešams mazgāt, ir ļoti efektīvs koncentrēts eļļotu grīdu tīrīšanas līdzeklis vieglai un pamatīgai parketa grīdu tīrīšanai, īpaši lielām noslogotām grīdām. Maz putojošs līdzeklis, tādēļ lietojams arī mazgāšanas automātos. Mazgājot grīdu ar šo līdzekli, tā tiek tīrīta un atjaunota vienlaikus. Tādējādi virsma kļūst noturīgāka pret nodilumu. Līdzeklis neveido plēves kārtu. Regulāri kopjot grīdu, grīda paliek viegli kopjama un tiek novērsta slīdamība. Pareiza dozēšana: 2-3 vāciņi uz 1 litru ūdens. Mazgājiet grīdu tikai ar mitru (nevis slapju) lupatu, lai ūdens nepiebriedina koksni.

Lielas noslodzes gadījumā, laiku pa laikam aizsargājiet grīdu. Tas paredzēts augsti noslogotām un bieži mazgājamām grīdām, kā arī periodiskai eļļas atjaunošanai mājas apstākļos. Aizsardzībai uzklājiet nelielu kopšanas līdzekļa daudzumu uz drānas un izrīvējiet to pa grīdu. Tad ļaujiet tam nožūt un pārpulējiet grīdu. Jūs varat būt droši par to, ka eļļotas grīdas kopšanas līdzekļa ekoloģiskuma dēļ nav jāupurē parketa grīdas izturība.

Ieteikumi sakarā ar parketa kopšanas biežumu

Lakotas parketa grīdas:
- neliela noslogojuma grīdas (guļamistabas un dzīvojamās istabas) – reizi gadā, 

- vidēji noslogotas grīdas (koridori, kāpnes, biroji) –1–2 reizes mēnesī ,

- augsti noslogotas grīdas (restorāni, veikali, skolas) – reizi nedēļā. 


Eļļotas grīdas:
- neliela noslogojuma grīdas (guļamistabas un dzīvojamās istabas) – 1–2 reizes gadā, 

- vidēji noslogotas grīdas (koridori, kāpnes, biroji) – 1–2 reizes mēnesī, 

- augsti noslogotas grīdas (restorāni, veikali, skolas) –reizi nedēļā. 


Svarīgas piezīmes lakotam parketam 

Intensīvi izmantotam parketam birojos, restorānos, deju zālēs u.tml., lai saglabātu lakas aizsargfunkciju, iesakām ik gadu, vēlams augustā, noslīpēt virsējo lakas kārtu un pārlakot grīdu vienu reizi, atkarībā no nodiluma varbūt arī divas reizes, tādējādi pagarinot parketa kalpošanas laiku. Mājas apstākļos vajadzība pārlakot grīdu rodas pēc 5–15 gadiem atkarībā no parketa grīdas noslogojuma un prasībām pret grīdas vizuālo izskatu.

Biežāk sastopamo traipu tīrīšana 

Vīns, augļi, ogas, sulas, krēms, bezalkoholiskie dzērieni, alus, kafija, tēja – mājsaimniecības tīrīšanas līdzekļi.

Apavu krēms, apavu švīkas, darva, eļļa, tauki, šokolāde – tīrošā degviela. Tinte, lūpu krāsa – etilspirts. Asinis – auksts ūdens. 

Ēku siltināšana

Ekovate ir kvalitatīvs, elpojošs siltumizolējošs celtniecības materiāls, ko izmanto dzīvojamo un rūpniecisko ēku siltināšanai, precīzāk, māju sienu, griestu un grīdu siltināšanai. Materiāls ir izgatavots no makulatūras, un tā ekoloģiski tīro īpašību dēļ to dēvē par ekovati.

Ekovate ir ērti un ātri ieklājama visu veidu slīpnēs un māju konstrukcijās, materiālu iepūšot vai izsmidzinot. Ekovate piepilda visas spraugas precīzi un efektīvi, neatstājot ne milimetru šķirbu. Ekovate ir draudzīga arī ieklāšanas meistariem un pasargā meistaru rokas no niezes.

Ekovate ir ekoloģiski tīra un dabīga koka šķiedra, gatavota no otrreiz pārstrādāta papīra. Koka dabīgā šķiedra nodrošina materiāla elpošanu un mitruma regulāciju. Ekovates ražošanas procesā, pārstrādājot papīru, tiek taupīti dabas resursi un netiek piesārņota vide, jo neveidojas pārpalikumi un atkritumi.

Ekovate ir efektīvs siltinātājs (λ= 0.039-0.041W/mK). Ekovates izcilās siltumizolējošās īpašības nodrošina produkta izejmateriāls – dabīgā koka šķiedra, veidojot produktu vieglu, ar sīkgraudainu struktūru un augstu gaisa ietilpību. Ekovate ir ērti un ātri ieklājama horizontālās, vertikālās un slīpās virsmās, aizpildot visas spraugas un nodrošinot augstu siltumnoturību.

Ēkās, kas ir siltinātas ar ekovati, nav nepieciešamas lietot celtniecības plēves, lai novadītu kondensātu, jo ekovatei piemīt dabīga mitruma regulācija.

SIA "BTRS" veic ēku siltināšanu ar siltumizolācijas materiāliem

PAR EKOVATI
Ar ekovati iespējams ēku siltināt:
- no iekšpuses – sausā un mitrā iestrāde,
- no ārpuses – sausā un mitrā iestrāde.

Mitrā iestrāde tiek izmantota atklātās konstrukcijās. Materiāls ar īpašām iestrādes iekārtām (iepūtējiem) tiek izsmidzināts mitrā veidā vai viengabalaini uzstādīts pat šaurās un grūti pieejamās ēkas konstrukciju vietās. Pēc izžūšanas materiāls ir stingri piesūcies pie apkārtējām virsmām, kas novērš iespējamo virsmas deformēšanos. Turklāt, iestrādājot ekovati mitrā veidā, ar to ir iespējams aizpildīt pat visšaurākās spraugas, neatstājot nevienu brīvu šķirbu, pa kuru vēlāk varētu "staigāt" vējš. Pēc ekovates nožūšanas virsma tiek noslīpēta, padarot to nevainojami gludu un piemērotu tālākai apstrādei.

Sausā iestrāde tiek izmantota horizontālās un slīpās konstrukcijās, piemēram, uz grīdām vai jumta slīpnē. Sausais izolācijas materiāls tiek izpūsts spraugās un aizpilda pat vissīkākās konstrukcijas šķirbas. Ar sausās iestrādes metodi ir iespējams aizpildīt dažādus "tukšumus" ēku sienās (piemēram, starp ģipškartona konstrukcijām), padarot defektus par lietderīgiem un – pats galvenais – siltiem efektiem.


Ekovates iestrāde tiek veikta ar speciālām iestrādes iekārtām. Ar iestrādes iekārtu palīdzību materiāls tiek izsmidzināts uz siltināmās virsmas (mitrā iestrāde) vai ar saspiesta gaisa strūklu iepūsts iepriekš sagatavotās konstrukcijās (sausā iestrāde) – pildrežģos horizontālās konstrukcijās vai aizpildīt spraugas starp apšuvumu, ja spraugas nav mazākas par 2 cm.

Dārza mēbeles un terases pēc individuāla pasūtījuma

Sadarbības partneri