Pakalpojumi

Skārda elementu locīšana

Cinkotais un krāsainais skārds līdz 3m.

Piedāvājam :
  • Skārda palodzes;
  • Vējmalas;
  • Kores;
  • Sateknes;
  • Karnīzes;
  • Citas detaļas no skārda.

Zvani: +371 29436296, raksti: btrs@btrs.lv vai nāc klātienē:

Partizānu 66, Balvi, LV-4501.


Pieejama piegāde!

Estrich betona grīdu iestrāde

Estrich tehnoloģija, industriālās grīdas.

BŪVNIECĪBA

Stāvbūvju celtniecība

Stāvbūvju celtniecība no pamatiem līdz atslēgai, pēc skandināvu standartiem.


Guļbūvju celtniecība

Guļbūvju būvniecība no baļķa līdz gatavai guļbūvei.


Metāla konstrukciju uzstādīšana

Ēku pārbūve/restaurācija

Angāra būvniecība

ĒKU SILTINĀŠANA

Siltināšana ar HK35 jeb stiropora granulām

Stiropora granulas pilnībā aizpilda ēku starpsienu mūros radušās gaisa spraugas, plaisas un tukšos dobumus, efektīvi novēršot siltuma zudumus un līdz ar to arī būtiski samazinot apkures izmaksas.


Stiropora granulas iestrādā ar iepūšanas metodi. Ar augstspiediena pūšamo siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas palīdzību stiropora granulas tiek iepūstas starp ēkas ārsienu slāņiem, tādējādi rūpīgi aizpildot visas ārsienas mūros esošās plaisas un tukšos dobumus un vienlaikus saglabājot ēkas spēju “elpot”.


Siltumizolācija ar HK35 ir ļoti ērta. To var veikt gan no ēkas iekšpuses, gan no ārpuses, kā arī grūti aizsniedzamās vietās, turklāt neveicot fasādes daļu demontāžu – nepieciešams vien izveidot urbumus ēkas ārsienā, kas kalpos kā kanāli gaisa spraugu aizpildīšanai ar stiropora granulām. Parasti urbumi tiek veidoti tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu ēkas estētiskās īpašības. Savukārt siltumizolācijas procesa noslēgumā urbums jeb kanāls tiek aizpildīts un nomaskēts, neatstājot redzamas pēdas uz ēkas fasādes. Caur vienu urbumu jeb kanālu iespējams nosiltināt ievērojamu ārsienas daļu.


Siltumizolācija, izmantojot stiropora jeb HK35 granulas, ir ne tikai ātra un ērta, bet arī ekonomiska un vienlaikus cilvēkam un videi draudzīga. Darba process ir tīrs, materiāla iestrādes laikā nerodas nekādi pārpalikumi, turklāt siltumizolācijas materiāls ir otrreizēji pārstrādājams.

Ēku siltināšana ar ekovati

Ekovate ir kvalitatīvs, elpojošs siltumizolējošs celtniecības materiāls, ko izmanto dzīvojamo un rūpniecisko ēku siltināšanai, precīzāk, māju sienu, griestu un grīdu siltināšanai. Materiāls ir izgatavots no makulatūras, un tā ekoloģiski tīro īpašību dēļ to dēvē par ekovati.


Ekovate ir ērti un ātri ieklājama visu veidu slīpnēs un māju konstrukcijās, materiālu iepūšot vai izsmidzinot. Ekovate piepilda visas spraugas precīzi un efektīvi, neatstājot ne milimetru šķirbu. Ekovate ir ērti un ātri ieklājama horizontālās, vertikālās un slīpās virsmās, aizpildot visas spraugas un nodrošinot augstu siltumnoturību.

Bruģēšanas darbi

Grīdas seguma ieklāšana

Epoksīd pārklājuma ieklāšana

Parketa ieklāšana

REMONTDARBI

Grīdas seguma maiņa

Kāpņu izbūve/kāpņu margu izbūve

Būvgružu izvešana/betona grīdas iestrāde

Telpu kosmētiskais remonts

Dārza mēbeles un terases pēc pasūtījuma

Šūpoles

Terases

Žogi

Sadarbības partneri