Pakalpojumi

Skārda locīšana

Cinkotais un krāsainais skārds - skārda locīšana

Būvniecība

Stāvbūvju celtniecība no pamatiem līdz atslēgai pēc skandināvu standartiem.

Betona grīdas / Estrich tehnoloģija, industriālās grīdas

Epoksīd pārklājuma ieklāšana birojā uz betona grīdas

Ražošanas ceha izstrādes darbi

Kāpņu margu izgatavošana, uzstādīšana

Ēku siltināšana

Ekovate ir kvalitatīvs, elpojošs siltumizolējošs celtniecības materiāls, ko izmanto dzīvojamo un rūpniecisko ēku siltināšanai, precīzāk, māju sienu, griestu un grīdu siltināšanai. Materiāls ir izgatavots no makulatūras, un tā ekoloģiski tīro īpašību dēļ to dēvē par ekovati.

Ekovate ir ērti un ātri ieklājama visu veidu slīpnēs un māju konstrukcijās, materiālu iepūšot vai izsmidzinot. Ekovate piepilda visas spraugas precīzi un efektīvi, neatstājot ne milimetru šķirbu. Ekovate ir draudzīga arī ieklāšanas meistariem un pasargā meistaru rokas no niezes.

Ekovate ir ekoloģiski tīra un dabīga koka šķiedra, gatavota no otrreiz pārstrādāta papīra. Koka dabīgā šķiedra nodrošina materiāla elpošanu un mitruma regulāciju. Ekovates ražošanas procesā, pārstrādājot papīru, tiek taupīti dabas resursi un netiek piesārņota vide, jo neveidojas pārpalikumi un atkritumi.

Ekovate ir efektīvs siltinātājs (λ= 0.039-0.041W/mK). Ekovates izcilās siltumizolējošās īpašības nodrošina produkta izejmateriāls – dabīgā koka šķiedra, veidojot produktu vieglu, ar sīkgraudainu struktūru un augstu gaisa ietilpību. Ekovate ir ērti un ātri ieklājama horizontālās, vertikālās un slīpās virsmās, aizpildot visas spraugas un nodrošinot augstu siltumnoturību.

Ēkās, kas ir siltinātas ar ekovati, nav nepieciešamas lietot celtniecības plēves, lai novadītu kondensātu, jo ekovatei piemīt dabīga mitruma regulācija.

Granulas

Granulu priekšrocības

 • Teicama siltumvadītspēja – 0,034 W/mK;
 • Lieliski atgrūž mitrumu;
 • Videi un cilvēka veselībai drošs, ekoloģisks materiāls, kuru var otrreizēji pārstrādāt;
 • Blīvi aizpilda pat mazākās plaisas un spraugas, samazinot siltuma patēriņu par 20% un palielinot iekštelpu temperatūru vismaz par pieciem grādiem;
 • Ļoti ērts lietošanai grūti aizsniedzamās vietās;
 • Materiāls laika gaitā nenosēžas, nenoveco un nerūsē;
 • Vienkārši un ātri iestrādājams, darba procesā nerada putekļus;
 • Ekonomisks – iestrādes laikā nerodas materiāla pārpalikumi;
 • Elpojošs, tvaika caurlaidīgs materiāls, noturīgs pret trūdēšanas procesiem;
 • Stiropora granulu iestrādes procesā netiek ietekmētas ēkas estētiskās īpašības;
 • Siltumizolācijas granulas piemērotas izmantošanai jebkuros laikapstākļos.

Pateicoties virknei pozitīvo īpašību, materiāls ir pieprasīts gan ēku siltināšanas darbos – gaisa spraugu aizpildei, gan grīdu un iekšsienu siltināšanai.

HK35 jeb stiropora granulas ir ekoloģiski tīrs Vācijā ražots augstas klases siltumizolācijas materiāls, kura izgatavošanā izmantotas jaunākās un modernākās tehnoloģijas. HK35 granulas ir īpaši piemērotas vecās apbūves ēku siltināšanai – līdz 1940. gadam būvētajiem daudzdzīvokļu namiem, privātmājām, publiskajām ēkām, kā arī Hruščova laika 316. un 318. sērijas ēkām, kurām raksturīgas dubultās ārsienu konstrukcijas. Stiropora granulas pilnībā aizpilda ēku starpsienu mūros radušās gaisa spraugas, plaisas un tukšos dobumus, efektīvi novēršot siltuma zudumus un līdz ar to arī būtiski samazinot apkures izmaksas.


HK35 ir pārliecinoši izturējis visas nepieciešamās drošības un kvalitātes pārbaudes, kā arī ieguvis sertifikāciju atbilstoši Eiropas Savienības kvalitātes un vides standartiem.


No kā sastāv H35?
HK35 ir ar grafītu apstrādātas putupolistirola granulas (70%), kam pievienotas sasmalcinātas putupolistirola daļiņas (30%). Sastāvā esošais grafīts nodrošina lielisku mitruma atgrūšanas spēju, kā arī materiāla slīdamību iestrādes procesā. Pateicoties ar Eiropas patentu aizsargātajai HK35 sastāvdaļu kombinācijai, ēkas siltināšanas procesā iespējams blīvi aizpildīt visas, arī niecīgākās plaisas ārsienu konstrukcijās, novēršot mazāko aukstā gaisa iekļūšanas iespēju iekštelpās. Izmantojot siltumizolācijai tikai un vienīgi granulas, tik efektīva siltumizolācija nav iespējama.


Siltumizolācijas process
Stiropora granulas iestrādā ar iepūšanas metodi. Ar augstspiediena pūšamo siltumizolācijas materiālu iestrādes iekārtas palīdzību stiropora granulas tiek iepūstas starp ēkas ārsienu slāņiem, tādējādi rūpīgi aizpildot visas ārsienas mūros esošās plaisas un tukšos dobumus un vienlaikus saglabājot ēkas spēju “elpot”.


Siltumizolācija ar HK35 ir ļoti ērta. To var veikt gan no ēkas iekšpuses, gan no ārpuses, kā arī grūti aizsniedzamās vietās, turklāt neveicot fasādes daļu demontāžu – nepieciešams vien izveidot urbumus ēkas ārsienā, kas kalpos kā kanāli gaisa spraugu aizpildīšanai ar stiropora granulām. Parasti urbumi tiek veidoti tā, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu ēkas estētiskās
īpašības, piemēram, ķieģeļu šuvēs. Savukārt siltumizolācijas procesa noslēgumā urbums jeb kanāls tiek aizpildīts un nomaskēts, neatstājot redzamas pēdas uz ēkas fasādes. Caur vienu urbumu jeb kanālu iespējams nosiltināt ievērojamu ārsienas daļu.


Siltumizolācija, izmantojot stiropora jeb HK35 granulas, ir ne tikai ātra un ērta, bet arī ekonomiska un vienlaikus cilvēkam un videi draudzīga. Darba process ir tīrs, materiāla iestrādes laikā nerodas nekādi pārpalikumi, turklāt siltumizolācijas materiāls ir otrreizēji pārstrādājams.

SIA "BTRS" veic ēku siltināšanu ar siltumizolācijas materiāliem

PAR EKOVATI
Ar ekovati iespējams ēku siltināt:
- no iekšpuses – sausā un mitrā iestrāde,
- no ārpuses – sausā un mitrā iestrāde.

Mitrā iestrāde tiek izmantota atklātās konstrukcijās. Materiāls ar īpašām iestrādes iekārtām (iepūtējiem) tiek izsmidzināts mitrā veidā vai viengabalaini uzstādīts pat šaurās un grūti pieejamās ēkas konstrukciju vietās. Pēc izžūšanas materiāls ir stingri piesūcies pie apkārtējām virsmām, kas novērš iespējamo virsmas deformēšanos. Turklāt, iestrādājot ekovati mitrā veidā, ar to ir iespējams aizpildīt pat visšaurākās spraugas, neatstājot nevienu brīvu šķirbu, pa kuru vēlāk varētu "staigāt" vējš. Pēc ekovates nožūšanas virsma tiek noslīpēta, padarot to nevainojami gludu un piemērotu tālākai apstrādei.

Sausā iestrāde tiek izmantota horizontālās un slīpās konstrukcijās, piemēram, uz grīdām vai jumta slīpnē. Sausais izolācijas materiāls tiek izpūsts spraugās un aizpilda pat vissīkākās konstrukcijas šķirbas. Ar sausās iestrādes metodi ir iespējams aizpildīt dažādus "tukšumus" ēku sienās (piemēram, starp ģipškartona konstrukcijām), padarot defektus par lietderīgiem un – pats galvenais – siltiem efektiem.


Ekovates iestrāde tiek veikta ar speciālām iestrādes iekārtām. Ar iestrādes iekārtu palīdzību materiāls tiek izsmidzināts uz siltināmās virsmas (mitrā iestrāde) vai ar saspiesta gaisa strūklu iepūsts iepriekš sagatavotās konstrukcijās (sausā iestrāde) – pildrežģos horizontālās konstrukcijās vai aizpildīt spraugas starp apšuvumu, ja spraugas nav mazākas par 2 cm.

Dārza mēbeles un terases pēc individuāla pasūtījuma

Sadarbības partneri